אם אינך רואה מייל זה אנא לחץ/י כאן
 

 
     
 
זוכרים את הדייט הראשון שלכם עם האוניברסיטה?
הו, זה זכרון מחמם לב: הכרתם חברים חדשים שילמדו לצדכם בקמפוס, טיילתם במדשאות הירוקות של האוניברסיטה וגיליתם ממקור מוסמך היכן משיגים את הקפה הכי טוב באוניברסיטה.. אנחנו מחפשים סטודנטים מקסימים (כמוכם!) שילוו את הסטודנטים החדשים ביום אוריינטציה מרוכז שיעזור להם בנחיתה אל עולם האקדמיה, ואתם תקבלו בתמורה כניסה חינם לאירוע אגודה לבחירתכם ו2% נקודות נוספות בבידינג!   לחצו כאן לפרטים נוספים
טובעים עם לוח זמנים תובעני?
עבודה-חיים-לימודים ואין לכם שנייה לנשום? אל דאגה! ב17.9, ערב לפני מועד ההגשה בית הדפוס שלנו פתוח 24 שעות! אתם יכולים לעבוד על ההגשה שלכם עד הלילה, לשלוח את התוצר הסופי במייל והסמינר יחכה לכם כשתגיעו לקמפוס להגיש!
חברמנים? זו המלגה בשבילכם!
משכורת מעולה, היקף משרה גמיש ומענק אדיר של 11,000 ש"ח לשכר הלימוד? חברת התחבורה 'דן' והאגודה בשיתוף פעולה שמסדר לכם מלגה שתכסה לכם שנת לימודים שלמה, עבודה נוחה במשמרות ומשכורת סדירה ושווה!
GAME ON?
אוניברסיטת תל אביב מזמינה אתכם לערב כייפי שכולו משחק! סידרנו לכם ערב גדוש בפעילויות ומופעים ברחבי הקמפוס וסדרת הרצאות מרתקות על בירה קרה ב'חוג הצפוני'! כל הטוב הזה פתוח לקהל הרחב ב-ח-י-נ-ם! אז נתראה ב22.9?
 
 


 
ראשון
18.9
שני
19.9


 
שלישי
20.9


 
רביעי
21.9


 
חמישי
22.9
שישי
23.9

ספריית מדעי החברה פתוחה עד 12:45!
 
שבת
24.9


 
    
 
 
מרכז השירות לשרותכם!
חידוש דרכון? שינוי מצב אישי? שינוי מען מגורים? לא צריך לכוון שעון לשש בבוקר כדי לעמוד בתורים של משרד הפנים! מרכז השירות המהמם שלנו במיטשל עושה את הכל!
יש לכם חוש עיצובי?    
לאקסטרה סטודנט יש קורס מוש-לם ללימוד עיצוב גרפי מעשי, שיקנה לכם את כל הידע המקצועי והנסיון לעבודה בתחום! חוץ מזה, תלמדו לעבוד עם כל תוכנות העיצוב של Adobe! 
סטודנטים פז"מניקים?
מי כמוכם יודע כמה קשה להיכנס למערכת חדשה.. בואו לחנוך ולייעץ לסטודנטים החדשים באוניברסיטה בחודשם הראשון ותזכו לתוספת 2% נקודות בבידינג!
 
   


 
     
 
 
חיים לבנון 32 תל אביב


הודעה זו נשלחה ל- hasbara3@student.co.il על ידי hasbara3@student.co.il

על מנת להסיר את עצמך מרשימת התפוצה לחץ/י כאן
נשלח באמצעות מסר עשר מערכת דיוור אלקטרוני ומסרונים
Powered by